چسب هبلکس و ابزار هبلکس

چسب هبلکس و ابزار هبلکس

ابزار مخصوص بلوک هبلکس

جهت اجرای صحیح و فنی دیوارهای AAC لازم است از ابزارآلات که در داخل کشور نیز تولید می شود استفاده کرد. ابزار آلات مورد نیاز به شرح زیر می باشد:

1- چکش لاستیکی: برای هم تراز کردن

2- تخته ماله اره دار (رنده): برای هم تراز کردن سطوح

3- اره: برای برش قطعات بلوک

4- گونیای برش: برای دقت در برش بلوک

5- ماله چسب ریز: برای خواباندن ملات

6- همزن چسب: برای یکنواختی ملات

7- بست کرکره ای: برای اتصال بلوک ها

8- مته: برای منافذ و سوراخ ها

9- بست رادیکالی: جهت اتصال دیوار به بلوک

چسب هبلکس و ابزار هبلکس

چسب هبلکس و ابزار هبلکس

چسب هبلکس

چسب بلوک از هدر رفتن دما از محل ملات ماسه سیمان جلوگیری و به نصب قطعات سرعت می بخشد.

به منظور راحتی نصب و همچنین افزایش کیفیت سیستم های تولیدی بتن هوادار اتوکلاو شده، این ملات (چسب) بلوک را تولید می شود. این ملات در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی به صورت خشک و آماده و با بکارگیری پیشرفته ترین تکنولوژی روز و براساس دقیق ترین استانداردهای ایران تولید می گردد. فقط به اندازه ۲ – ۳ میلیمتر ملات جهت استفاده برای بلوک های هبلکس مورد نیاز می باشد. این لایه بسیار نازک از هدر رفتن دما جلوگیری و به نصب قطعات سرعت می بخشد.

برای استفاده بهتر از ملات آماده (چسب هبلکس) از ماله دندانه دار با عرض مساوی استفاده کنید. این روش یک سطح صاف و یکنواخت آماده جهت هر گونه پوشش (سرامیک، نرمه و غیره) یا کاشی کاری و سنگ کاری را فراهم می کند.

ملات یا چسب بلوک جهت استفاده در شرایط آب و هوایی گرم و خشک و آب و هوای معتدل طراحی شده است. جهت دستیابی به مطلوب ترین کیفیت توصیه می شود که ملات بلوک را در دمای حداقل ۱۰+ سانتیگراد استفاده نمایید. اگر دمای هوا کمتر از 5 درجه سانتیگراد یا دمای بلوک ها بین صفر تا ۱۰ درجه سانتیگراد باشد، استفاده از آب گرم با دمای بیش از 10 درجه سانتیگراد برای اختلاط ملات توصیه می شود.

چسب هبلکس و ابزار هبلکس

چسب هبلکس و ابزار هبلکس